ВІДПОЧИНОК В ТУРЕЧЧИНІ, ВИЛІТ ЗІ ЛЬВОВА, ПУТІВКИ В ТУРЦІЮ, ВСЕ ВКЛЮЧЕНО   Результат пошуку зображень за запитом "турция карта"

          Туреччина – багатогранна, яскрава і колоритна країна – вже давно стала популярним напрямком для відпочинку українських туристів завдяки популярній системі харчування "все включено", активній анімації і відмінній інфраструктурі для сімейного відпочинку з дітьми. Кожен з турецьких курортів унікальний по-своєму: Кемер – це зелень, гори, галькові пляжі, розвинена інфраструктура і насичене нічне життя; Белек – готелі високого рівня, сосни на території готелів і піщані пляжі; Аланія – більш віддалений регіон, трансфер до нього займає від 2,5 до 4 годин, піщані пляжі і пологий вхід в море; Анталія – ​​аеропорт прильоту і популярний курорт, де розташовані в основному готелі для сімейного відпочинку з дітьми; Сіде – також ідеально підходить для відпочинку з дітьми завдяки пологому входу в море і безлічі розваг для дітей. Це – курорти Анталійського узбережжя, куди можна потрапити, вилетівши з Києва. Також з кожним роком набирають все більшу популярність курорти Егейського узбережжя – дивовижно красиві Бодрум, Фетхіє, Кушадаси, галасливий і веселий Мармарис.

 

ВІДПОЧИНОК В ТУРЕЧЧИНІ ЛІТОМ 2018Результат пошуку зображень за запитом "все включено"
          У сезоні літо 2018 Турагенція TPG як і раніше пропонує тури до Туреччини з вильотом зі Львова, Києва та інших міст України. Ми пропонуємо відпочинок у всіх регіонах Туреччини, готелі різного рівня від 3 * до 5 * Deluxe за кращими цінами і працюємо тільки з перевіреними туроператорами. Багатьох туристів цікавлять гарячі тури в Туреччину зі Львова. Інформацію про наявність гарячих турів з Харкова можна отримати зв'язавшись з нами по тел. 0970055600, 032 2255600 або за адресою вул. Костя Левицького 5/2, (знаходимось в центрі, бічна вулиця Івана Франка, навпроти Князя Романа)