Навіщо їхати на Кіпр взимку? 

1. Погода в зимові місяці 
Клімат Кіпру в зимові місяці досить нестабільний і погода може змінюватись кілька разів протягом одного дня. На зміну сонця може прийти вітер, або легкий дощ, який, тим не менш, швидко закінчується. Незважаючи на мінливість погоди, температура на узбережжі в зимові місяці тримається в межах 10 18 градусів, зрідка опускаючись трохи нижче за цю позначку. 


2. Розваги 
Саме взимку, перед туристом може відкритися справжній Кіпр, з його багатовіковою історією, чудовою природою і гостинним народом. Відсутність великого напливу туристів, робить перебування на острові спокійним, розміреним і умиротвореним. Якщо Ви думаєте що подивитися на Кіпрі взимку буде годі й відпочинок здасться нудним, просто читайте далі і Ви переконаєтеся в зворотному. 


3. Екскурсії 
Для цінителів екскурсійного відпочинку Кіпр може стати справжнім відкриттям. На острові знаходиться велика кількість монастирів, в тому числі один з основних монастир Киккос, де знаходиться ікона Кікської Божої Матері, яка оберігає острів. 
Не менший інтерес можуть представляти розвалини античних міст, таких як Пафос, Аматус, Курион, кожен з яких зберігає в собі таємниці і загадки давньої історії острова. Екскурсії на узбережжі або вглиб острова, дозволять побачити природу Кіпру, відрізняється первозданною красою.

4. Активний відпочинок 
Незважаючи на теплий клімат, на острові є гірськолижні траси, отримати насолоду від якими можна відвідавши гору Олімп, висота якої становить тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-два метри. Гірська частина острова не поступається по розвитку жодному з європейських гірськолижних курортів. У невеликих селах можна знайти затишні готелі, ресторани, кафе і магазини з сувенірами на згадку про острів. 
Гірськолижні траси доглянуті і знаходяться у відмінному стані, на всіх спусках встановлені фунікулери. Основна особливість зимового Кіпру укладена саме в тому, що піднявшись в гори, Ви потрапляєте на традиційний гірськолижний курорт, а спустившись до узбережжя, знову опиняєтеся на тепле середземноморське острівці. 


5. Нічне життя 
Незважаючи на туристичне затишшя, нічне життя на Кіпрі не зупиняється і на острові діє велика кількість клубів і ресторанів. Нічні клуби Кіпру як і будь-якого іншого курортного міста відрізняються буйним веселощами і створені для того, щоб танцювати і веселиться всю ніч на проліт. 
Ресторани і кафе представлені на самий різний смак і бюджет. 


6. Термальні курорти 
Всупереч розхожій думці на Кіпрі і термальні курорти, але розташовані вони в Північній його частини. Найвідоміший і СПА-курорт "Айі Анаргири". Тут з гірських мінеральних джерел тече незвичайна м'яка вода, що володіє загоюючими властивостями, перевіреними вже жодним поколінням кіпріотів. 
У спа-центрі курорту Ayii Anargyri пропонуються різні оздоровчі та медичні процедури, мінеральні обгортання. Навколо курорту безліч мальовничих місць, які не залишать байдужим жодного любителя природи.