Завантаження

Авіатур до Грузії (Батумі+Тбілісі)

Ціна: 399 EUR / Днів: 8

Опис туру

 • Тип туру: екскурсійний тур
 • Тривалість: 8 днів
 • Тип харчування: сніданки
 • Тип транспорту: авіа
 • Місто відправлення: Київ
 • Дати туру: 24 серпня 2014
 • Програма туру:

1 день
Виліт з Києва. Прибуття в міжнародний аеропорт Кутаїсі (Грузія). Зустріч в аеропорту. Розміщення в готелі. Ніч в готелі.

2 день
Сніданок у готелі.
Переїзд в Тбілісі, по дорозі екскурсія в Боржомі – місто знамените своєю мінеральною водою Боржомі, що займає першу позицію з експорту в Грузії.Тут ми відвідаємо відомий парк «Харагаулі», а також зможемо спробувати справжній Боржомі прямо з джерела цієї лікувальної води.  Приїзд в Тбілісі, розміщення в готелі.

3 день
Сніданок у готелі.
Пропонована екскурсійна програма «Сигнахи – Цинандалі – Бодбе» (50 євро) Місто Сигнахи, який оточений 5 км фортечною стіною. Його називають "містом любові", так як в будь-який момент пара може одружитися. Можлива винна дегустація в місцевих фамільних "Сльози Фазанів" винного льоху в Сигнахи. 4 найменувань вин + Чача (грузинська горілка), витриманих в дубі (додатково 30 ларі). Обід.
Ви також відвідаєте монастир Бодбе. Монастир був заснований в IV столітті. Бодбе монастир займає вагоме місце в духовному житті Грузії, в зв'язку з тим, що це поховання освіченого Грузії, Апостол Апостолів, Святої Ніно.
 Далі відвідування палацу князя Олександра Чавчавадзе в Цинандалі, в цьому палаці побачимо унікальний парк, винний завод, в льохах якого зберігаються вина, найдавніші з яких були зроблені ще в 1814 році. Повернення в Тбілісі.
Ніч в готелі.
4 день

Сніданок у готелі.
Пропонуємо екскурсію в Мцхета-Джварі – факультативна екскурсія з обідом (45 євро).
Мцхета (Другий Єрусалим) – найдавніший, дуже гарне місто, в якому дуже багато старовинних церков. Кафедральний собор «Светіцховелі» (XI в) – святе місце для кожного православного.
Монастир Самтавро, тут зберігаються цар Мірья і Царівна Нана, які були першими, хто визнав християнство в Грузії. У Вас буде можливість піднятися в монастир Джварі (V в), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці.
Повернення в Тбілісі. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по Тбілісі. Столиця Грузії – багатонаціональне місто, відомий своїми історичними пам'ятниками і монументальною архітектурою. Кафедральний собор «Самеба» побудований в 21 столітті і займає за обсягами перше місце в світі. Собор «Метехі» – заснований в 13 столітті. Фортеця «Нарікала» – душа Тбілісі.
Відвідування сучасного моста, якому було дано назвою МІСТ СВІТУ президентом країни. Міст є другим у світі за складністю архітектури. На лівому березі моста знаходитися храм Сіоні (знаменитий своїми чудотворними іконами). Так само відвідаємо район сірчаних лазень. Прогулянка по знаменитій вулиці Тбілісі, Шарден.
Трансфер в Кобулеті.

Ніч в готелі.

5 день

Сніданок.
Пропонована Напівденна екскурсія «Батумський ботанічний сад і Технологічний Музей братів Нобель» (40 євро)
    Батумський ботанічний сад розташований в одному з наймальовничіших куточків регіону – Зеленому Мисі в 9 км від Батумі. Назва говорить сама за себе, скелясті схили мису круглий рік потопають у зелені. Саме тут в кінці дев'ятнадцятого століття великий ботанік і географ Андрій Краснов розпочав створювати Ботанічний Сад, який згодом став одним з головних проектів його життя. Цілих 15 років знадобилося вченому для того, щоб царство боліт перетворити на справжній райський куточок, де зібрані представники найкрасивіших і рідкісних рослин планети. Це справжній Едемський сад, що зійшов з біблійних сторінок. На площі в 111 гектарів, зібрана колекція з 2037 одиниць деревних порід. І лише 104 з них можна зустріти на Кавказі, а решта привезені з різних куточків планети. Тут прекрасно уживаються поруч один з одним: японська сакура і блакитні евкаліпти, бамбуковий гай і кактусові плантації, величезні ялини і пальми. А субтропічних чагарників і рослин тут налічується близько шести тисяч видів.
   Батумський технологічний «Музей братів Нобель» відображає технологічні досягнення, які були введені в Батумі в кінці XIX і на початку XX століть, за допомогою Ротшильдів, Манташев і в тому числі братів Нобель, що і було пов'язано з розвитком чайної і тютюнової культурою, також з розвитком поліграфії. Також за допомогою братів Нобель в Батумі були засновані нові технології по нафтотранзиту. У музеї, також експоновані фотографій знаменитого фотографа Сергія Прокудіна-Горського, які відображають грузинський побут і культуру в період XIX-го і на початку XX століть.
Повернення в готель. Вільний час.
6 день
Сніданок у готелі.
Пропонована екскурсія з обідом «Гоніо-Апсароська фортеця – Високогірна Аджарія» (45 євро)
   Фортеця Гоніо була римським форпостом на Кавказі. Перша згадка про фортецю належить Плинию Молодшому (I століття н.е.). На території фортеці знаходиться могила, яку на сьогоднішній день прийнято вважати могилою апостола Матвія – одного з дванадцяти апостолів Ісуса Христа. По дорозі ви зможете побачити чудові ландшафти, найдовшу річку Аджарії-Аджарісцкалі і вдихнути чистого гірського повітря.
   Далі поїздка до водоспаду в Махунцеті, який по праву вважається перлиною гірської Аджарії. Огляд незвичайного арочного моста Цариці Тамари (12-13 ст), який перетинає гірську річку. Вражає, що міст не має опор і тримається лише завдяки тертю між кам'яними блоками, як це відбувається при будівництві храмових склепінь. Під водоспадом розташована нерукотворна величезна кам'яна чаша, створена самою природою, де можна прийняти цілющі ванни.
   Відвідування виноробні в гірській Аджарії «Аджарський винний дім». Ви ознайомитеся з технологією виробництва вина місцевими жителями. Також побачите збереглися з минулих століть ємності для тисняви ​​винограду, збирання та зберігання вина. Дегустація рідкісних сортів вин. Тут же ви зможете придбати вподобане вино, оглянути виноградники. «Аджарський винний дім» є одним з найпопулярніших місць в Аджарії. Гостями «Аджарського винного дому» були такі світові лідери і знаменитості, як колишній Держсекретар США Хілларі Клінтон, режисер Роберт Стуруа, балерина Ірма Ніорадзе, футболіст Андрій Шевченко, актор Дмитро Дюжев і співачка Тамара Гвердцителі. Обід.
Повернення в готель. Вільний час.
 
7 день
Сніданок у готелі.
Вільний час. Виселення.
Оглядова екскурсію по Батумі. У Вас буде можливість прогулятися по Старому Батумі. Тут панує дух минулих століть, п'янить запаморочливий аромат свіжозвареної кави в маленьких кафе. Старе місто відрізняється різноманітністю архітектурних надмірностей: будівлі прикрашені химерами, русалками, атлантами і іншими міфічними істотами. Для сучасної архітектури Батумі характерне поєднання європейського та азіатського стилів, різноманітність архітектурних форм. У місті можна зустріти будівлі з елементами грузинської, турецької, російської, англійської та французької архітектури. За романтичною картиною відплиття кораблів з гавані ми поспостерігаємо з набережної Батумі.
Одна з головних визначних пам'яток Батумі – бульвар. Це своєрідна візитна картка міста, його обличчя, його краса і гордість. Батумський бульвар – улюблене місце прогулянок і відпочинку для кожного жителя. Сюди запрошують гостей, тут призначаються зустрічі, обмінюються новинами. Сотні людей щодня гуляють по алеях бульвару. Майже кожен батумец проводив тут свої дитячі роки. Бульвар – це частина міського життя, частина його історії, його традицій. Колонади бульвару стали навіть символом самого міста. Історія бульвару одна із сторінок історії Батумі, і ця сторінка розкриється перед вами …
 Далі ви підете на лазерне шоу – танцюючі фонтани. Це незабутнє шоу, від якого просто неможливо відірвати очей (різнокольорова струмінь води піднімається до неба під звуки музики). А так же ввечері ви побачите Батумську гігантську металеву любов !!! Алі і Ніно повільно рухаються назустріч один одному, змінюючи положення кожні 10 хвилин, до тих пір, поки не зустрінуться, і не зіллються в одне ціле. Після цього починається зворотний процес, а потім все знову (в процесі вони постійно змінюють колір).
Трансфер в Кутаїсі.

 

8 день
Прибуття в міжнародний аеропорт Кутаїсі, виліт в Україну.

 

У вартість туру включено:

 • – Авіапереліт;
 • – Проживання в готелі 3 * за програмою;
 • – Харчування – сніданки;
 • – Оглядова екскурсія по Тбілісі;
 • – Екскурсія Боржомі;
 • – Оглядова екскурсія Батумі;
 • – Квитки на нічний поїзд Батумі-Тбілісі;
 • – Медична страховка.


У вартість туру не включено:

 • – «Гоніо-Апсароська фортеця – Високогірна Аджарія» – 45 євро;
 • – «Батумський ботанічний сад і Технологічний Музей братів Нобель» – 40 євро;
 • – «Сигнахи – Цинандалі – Бодбе» – 50 євро;
 • – «Мцхета- Джварі» – 45 євро;
 • – Вечеря в ресторані в Батумі – 25 євро;
 • – Особисті витрати.