Напружені відносини залишаються між Туреччиною і деякими країнами ЄС. Однак європейські туристи як і раніше віддають перевагу Туреччині як популярному місці відпочинку, особливо це стосується мандрівників з Німеччини, Великобританії і Нідерландов. Європейські туристи як і раніше віддають перевагу Туреччині для відпочинку. Европейскіх Європейських туристів, як і українських туристів, які приїжджають до Туреччини, здається, що не турбують терористичні напади минулого року, а також заборона на провезення багатьох електронних пристроїв на рейсах Turkish Airlines. Thomas Cook, один з відомих туроператорів світу, ще раніше повідомив, що європейські туристи повертаються до Туреччини. 

Европейские туристы по-прежнему предпочитают Турцию для отдыха
                  Тим часом, міністр культури і туризму Nabi Avcı сказала, що вони запустили величезну рекламну кампанію в Європі. А недавній європейське опитування показало, що туристи, які їздили до Греції та Іспанії замість Туреччини в минулому році, не були задоволені обслуговуванням. «Люди мали можливість порівнювати Туреччину з іншими напрямками. Туреччина випереджає своїх конкурентів з точки зору пам'яток, послуг і цін », – заявила міністр. Туристи як і раніше віддають перевагу Туреччині для відпочинку. Хоча був туристичний спад на короткий час після дипломатичного скандалу між двома країнами, після антидемократичної позиції в Нідерландах, але зараз ситуація значно покращилася.

Европейские туристы по-прежнему предпочитают Турцию для отдыха
                «Для того щоб нейтралізувати будь-які негативні уявлення про Туреччину, ми беремо участь в різних виставках по всьому світу. Ми намагаємося повідомити людям про основне», – сказав Голова Асоціація готелів Туреччини (TÜROB), Тимур Бейіндіра, припускаючи, що європейські туристи будуть інформовані про переваги поїздки в Туреччину. Раннє бронювання по Туреччині продовжується, ще є можливість обрати найкращі пропозиці