Єгипет це не тільки пустеля і дивовижне Червоне море. Тепер Єгипет може стати популярним лижним курортом на Близькому Сході. Лижний комплекс в Єгипті створений штучно.  У столиці Єгипту відкрито гігантський торговий центр Mall of Egypt. Головна особливість центру критий гірськолижний курорт, який став другим подібним в регіоні. Перший подібний сноупарк був побудований в Дубаї. 

           Новий критий лижний комплекс вартістю в 700 мільйонів доларів займає 167 000 квадратних метрів і розташовується на околиці Каїра. Це перший штучний критий лижний комплекс, який був побудований в Африці. Компанія Majid Al Futaim Group, яка побудувала цей сніжний схил в центрі пустелі, має позитивний досвід створення подібних спортивних центрів. Раніше вони відкрили сніговий острівець в одному з торгових центрів в Дубаї. Власники комплексу впевнені, що подібні лижні курорти привернуть туристів з усього світу. Тепер в Єгипті можна відпочити від спеки в сніжному центрі, зайнятися екстремальними зимовими видами спорту або отримати уроки для початківців. У лижному комплексі крім натурального снігу підйомники, тому діти зможуть ліпити сніговиків і грати в сніговий бій, а дорослі в цей час можуть покататися на сноуборді або лижах. 

            Крім гірськолижного схилу в розважальному центрі розташовуються 350 магазинів місцевих виробників та іноземних продавців, кінотеатр з 21 залом і два сімейних розважальних центри.  Площа торгового комплексу становить 165000 квадратних метрів. Передбачається, що він створить 40000 робочих місць. Не тільки на розташованих в ньому об'єктах, але і на підприємствах, які будуть поставляти центру свої товари. 

             Компанія Majid Al Futtaim Leisure (MAF) була заснована арабським мільярдером Мажид Аль Футтаім в 1992 році. З тих пір її діяльність перетворилася в бізнес світового значення. Компанія втілила в життя такі грандіозні проекти як: величезний торговий центр в Мірдіфе (Mirdif City Centre), в якому знаходиться центр польотів в невагомості і всі бажаючі зможуть відчути радість вільного польоту. Так само в Дубаї був побудований другий в світі за величиною торговий центр Mall of the Emirates, де знаходиться критий сніжний спуск висотою понад 60 метрів. Саме дубайський комплекс і послужить прототипом сноупарка в Єгипті.