ВІДПОЧИНОК В ДОМІНІКАНІ ЩО ПОДИВИТИСЬ?

             Домініканська Республіка здатна запропонувати туристу набагато більше, ніж просто сонце, море і пісок. Ця Країна володіє унікальними природними заповідниками, які, приховані бурхливою рослинністю, та були забуті протягом довгого часу. Серед них – мальовничі каскадні водоспади – яскраві та величні з кришталево чистою водою.Результат пошуку зображень за запитом "доминикана"


            З огляду на жаркий і вологий клімат країни, поїздка на водоспади приносить величезне задоволення – як естетичне, так і фізичне. Ніщо не зрівняється з відчуттям свободи, коли, піднявшись на гору, закривши очі і стрибаєш в прохолодну глибину, яка  манить сонячними відблисками, щоб потім сісти на скелі і послухати шум води, яка розбиваються об водну гладь.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ЗАПОВІДНИКАМИ ДОМІНІКАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. ЩО САМЕ ОБРАТИ?

             Серед найбільш мальовничих водних каскадів можна виділити кілька. Водоспад Ель-Лимон, висотою приблизно 50 метрів, знаходиться в однойменній провінції на півострові Самана. Розташований в центрі тропічного лісу, він впадає в природний басейн з прохолодною водою.

 Результат пошуку зображень за запитом "ель лимон"
           Каскад з 27 водоспадів Дамахагуа – ще один водний масив, що привертає справжніх любителів пригод. Захований в красивій гористій місцевості Центральних Кордильєр, цей природний феномен є частиною системи природоохоронних територій в країні. Національний заповідник річки Дамахагуа складається з 27 водоспадів різних розмірів. Відвідувачі тут можуть плавати, стрибати і пірнати до глибокого вечора.

Пов’язане зображення
        І, нарешті, водоспад Ла-Хальден в Мічес, вважається найвищим в регіоні Карибського басейну, який сягає в висоту 120 метрів, вражає красою і прозорістю води, краплі якої переливаються райдужними відблисками на світлі.
Екзотичні фауна і флора Домінікани не залишають байдужим нікого, зачаровуючи рік від року все більше мандрівників. У 2016 році триста п'ятдесят тисяч туристів відвідали заповідні зони провінції Пуерто-Плата, з них 80 тисяч вибрали екскурсію на водоспади Дамахагуа. Обирай гарячу путівку до Домініканської республіки та готуйся до незабутніх вражень.