Іспанія вже не перший рік однин з популярних напрямків для відпочинку для українських туристів. Традиційні Коста Бланка і Коста Дорада вже відомі всім уздовж і поперек: зручне чартерне сполучення, пакетні тури, розвинена інфраструктура, близькість Барселони та інших курортних містечок, все це плюси на користь відпочинку саме в цій частині Іспанії. Буквально з минулого сезону, на туристичний ринок України вивели нові пакетні тури до Аліканте, також залишаються доступними курорти регіону Коста Бланка і Малаги, регіон Коста-дель-Соль.

Результат пошуку зображень за запитом "коста брава"

            Багато туристів, які вперше їдуть на море в Іспанію, ламають собі голову: в чому різниця між Коста-Бланкою і, наприклад, Коста-Дорада? Вважається, що Коста-Бланка трішки демократичніша, дешевша але в загальному шумніша. Це 200-кілометрова зона вздовж берега досить популярна у туристів з різних країн. А курорти Коста-дель-Соль – в перекладі з іспанського «Сонячний берег» – вважаються фешенебельними і дорогими в Іспанії. Саме це узбережжя вибрали для своїх резиденцій багато голлівудських зірок, відомих спортсменів та політиків. У високий сезон тут весело і шумно: пляжні дискотеки до ранку, біля порту не проштовхнутися від розкішних яхт, а на вулицях цілодобове свято.

Результат пошуку зображень за запитом "аликанте"

           У минулому році, не дивлячись на суттєві знижки на готелі в Туреччині, Іспанія гарно продавалась в усіх напрямках, в цьому році, за прогнозами експертів, Туреччина значно подорожчає і цьому є декілька причин, так що у Іспанії є всі шанси бути одним з лідерів серед українських туристів.